Новости дня 07.08
14.04.2019 22:18 729

В Ингульской районе юные николаевцы вместе в учителями убрали от мусора лесопарк

В Ингульской районе юные николаевцы вместе в учителями убрали от мусора лесопарк Фото № 0 В Ингульской районе юные николаевцы вместе в учителями убрали от мусора лесопарк Фото № 1 В Ингульской районе юные николаевцы вместе в учителями убрали от мусора лесопарк Фото № 2 В Ингульской районе юные николаевцы вместе в учителями убрали от мусора лесопарк Фото № 3 В Ингульской районе юные николаевцы вместе в учителями убрали от мусора лесопарк Фото № 4 В Ингульской районе юные николаевцы вместе в учителями убрали от мусора лесопарк Фото № 5

В Ингульском районе города Николаева ученики и учителя школы №30 провели уборку лесопарка в рамках всеукраинской акции «За чистую среду».

В сообщении Ингульской администрации говорится:

За ініціативи учнів та педагогічного колективу ЗОШ № 30 та за підтримки адміністрації Інгульського району, в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», організовано та виконано роботи з впорядкування території лісопарку вздовж вул. Космонавтів - вул. Турбінна - вул. Новозаводська.

Учні, педагоги, працівники адміністрації та небайдужі городяни, які також долучились до акції, виконали комплекс робіт з благоустрою, а саме: очистили від сміття алеї лісопарку, вигребли опале листя, зібрали випадкове сміття.

У сквері облаштували урни для сміття.

З залученням підрядного підприємства адміністрації Інгульського району зібране сміття вивезено.

До проведення акції приєднались небайдужі городяни, зокрема родина Торгашевих, дитина яких навчається у ЗОШ № 28.