Новости дня 07.11

В филиале «Дельта-лоцман» прошли тренировки по гражданской защите

23 октября 2019, 15:10 583
В филиале «Дельта-лоцман» прошли тренировки по гражданской защите Фото № 0

В филиале «Дельта-лоцман» ГП «Администрация морских портов Украины» проведены масштабные тренировки по гражданской защите. В целом они охватили все филиалы, расположенные в пяти областях Украины вдоль береговой линии - от Донецкой до Одесской.

В сообщении Пресс-службы Администрации морских портов Украины говорится:

В ході тренувань відпрацьовувалось оповіщення персоналу в разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, проведення евакуаційних заходів, гасіння осередків загоряння, евакуація постраждалих та надання їм першої медичної допомоги. За легендою, на чорноморському шельфі стався землетрус, підземні хвилі якого дійшли до українського узбережжя.

Задля недопущення жертв на об’єктах філії було проведено термінову евакуацію.

Але умовний землетрус «викликав» пориви мереж електро- та газопостачання, що у свою чергу «призвело» до виникнення осередків загорянь.

Працівникам «Дельта-лоцман» довелося гасити їх за допомогою первинних засобів пожежогасіння – вогнегасників, кошми, піску тощо.

Також було відпрацьовано надання першої медичної допомоги постраждалим під час стихійного лиха з використанням підручних засобів та аптечок, якими у повному обсязі укомплектовані усі підрозділи філії.

А в Маріуполі, з урахуванням місця розташування об'єкта філії, відпрацьовувалися також дії в умовах загрози зсуву ґрунту.

Тренування продемонстрували, що підрозділи філії «Дельта-лоцман» готові до виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та подолання їх наслідків.

Головне завдання у таких випадках – збереження життя і здоров`я персоналу разом з забезпеченням безперебійної роботи філії в частині лоцманського проведення та регулювання руху суден в акваторіях і на підходах до морських портів і терміналів України.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *