14.04.2019 20:25 470

В ближайшее время начнется прием документов на участие в конкурсе по государственной программе удешевления кредитов

В ближайшее время начнется прием документов на участие в конкурсе по государственной программе удешевления кредитов Фото № 0

В Департаменте агропромышленного развития Николаевской облгосадминистрации состоялось первое организационное заседание конкурсной комиссии по определению перечня субъектов хозяйствования агропромышленного комплекса для предоставления финансовой поддержки путем удешевления кредитов.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Склад конкурсної комісії затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 8 квітня 2019 року №116-р.

Серед членів комісії - представники департаменту агропромислового розвитку, департаменту фінансів, управління статистики, фахівці управління ДФС, управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, а також представники громадських організацій, зокрема Асоціації фермерів та приватних землевласників та громадської спілки «Сільськогосподарська дорадча служба Причорномор’я».

Під час засідання члени комісії обговорили основні положення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (із змінами).

За результатами засідання конкурсною комісією визначено та затверджено умови проведення конкурсу і прийнято рішення оприлюднити їх у друкованих засобах масової інформації та на головній сторінці офіційного веб-сайту Миколаївської облдержадміністрації.

Прийом документів на участь у конкурсі буде розпочато у день оприлюднення даного оголошення у друкованих засобах масової інформації.

Телефон для довідок: (0512)377402