Новости дня 01.04
08.09.2019 07:30 1722

В Березнеговатском районе полицейские обнаружили четырех браконьеров с сетками и с крупным уловом рыбы

В Березнеговатском районе полицейские обнаружили четырех браконьеров с сетками и с крупным уловом рыбы Фото № 0 В Березнеговатском районе полицейские обнаружили четырех браконьеров с сетками и с крупным уловом рыбы Фото № 1

Во время проведения профилактических мероприятий по недопущению браконьерства правоохранители обнаружили четырех рыбаков, которые осуществляли незаконный лов рыбы.

В сообщении Отдела коммуникации полиции Николаевской области говорится:

Під час проведення профілактичних заходів щодо недопущення браконьєрства на річці Висунь біля с. Яковлівка Березнегуватського району працівники оперативної групи поліції з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах УПД ГУНП в Миколаївській області спільно з представниками Миколаївського рибоохоронного патруля виявили чотирьох рибалок, які здійснювали незаконний вилов риби.

Рибпатрульні виявили та вилучили у браконьєрів 8 сіток загальною довжиною 400 метрів, а також рибу у кількості 268 особин: 221 – карась, 44 – тараней та 3 – окуня. Сума завданих збитків становить майже 8 тисяч гривень.

Відносно правопорушників правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу».

Адміністративні матеріали направленні до суду для прийняття законного рішення.

Правоохоронці вкотре нагадують, що на Миколаївщині постійно тривають заходи, спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах.

Закликаємо громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства.

Майте на увазі, якщо ви знаходитесь поблизу водойми із забороненими знаряддями для вилову водних біоресурсів, це може стати приводом для притягнення вас до адміністративної відповідальності.

А якщо ви стали свідком порушення рибоохоронного законодавства, прохання повідомляти до поліції на 102.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com