20.05.2019 17:29 659

В Березанском районе правоохранители задержали браконьера, незаконно вылавливавшего креветку и бычки

В Березанском районе правоохранители задержали браконьера, незаконно вылавливавшего креветку и бычки Фото № 0 В Березанском районе правоохранители задержали браконьера, незаконно вылавливавшего креветку и бычки Фото № 1 В Березанском районе правоохранители задержали браконьера, незаконно вылавливавшего креветку и бычки Фото № 2 В Березанском районе правоохранители задержали браконьера, незаконно вылавливавшего креветку и бычки Фото № 3

Сотрудники сектора реагирования патрульной полиции обнаружили 53-летнего жителя села Лиманы, который в Березанском лимане с помощью сетей незаконно вылавливал водные ресурсы – креветку и бычки.

В сообщении Отдела коммуникации ГУНП в Николаевской области говорится:

Майже дві тисяч креветок та 12 бичків правоохоронці вилучили у браконьєра та здали до спеціалізованого рибоприймального пункту на зберігання.

Наразі спеціалісти встановлюють суму завданого державі збитку.

За вказаним фактом слідчі Березанського відділення поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», що карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.