Специалисты отдела госэкспертизы Главного управления Держгеокадастра в Николаевской области направили в бюджет больше 20 тысяч гривен

07 июня 2019, 21:37 213

По состоянию на 1 июня 2019 года специалисты отдела государственной экспертизы Главного управления Держгеокадастру в Николаевской области провели государственную экспертизу 172 документаций по землеустройству и оценке земель.

В сообщении Главного управления Держгеокадастра в Николаевской области говорится:

За результатами розгляду експерти підготовили 163 висновки державної експертизи землевпорядної документації, з яких 25 документацій оцінено позитивно, 138 документацій отримали підсумкову оцінку на доопрацювання.

За цей же період 23 об’єкти направлено на обов’язкову державну експертизу до Держгеокадастру України.

За видами робіт переважну більшість підготовлених експертних висновків склали висновки по проектам землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 66,3%.

Також експерти підготували висновки по технічній документації з нормативної грошової оцінки (27 %) та проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць (6,7 %).

Загальна сума коштів, які надійшли до Держбюджету за проведення державної експертизи землевпорядної документації станом на 1 червня становить 20 134,53 грн.

 

Довідково

Державна експертиза землевпор

ядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам.

Об’єктами державної експертизи є документація із землеустрою та документація з оцінки земель, види яких визначені законом, а також матеріали і документація державного земельного кадастру.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *