06.09.2019 21:55 831

Сенкевич сравнил Соборную площадь в Николаеве с Эйфелевой башней и Статуей Свободы

Реконструкцию Соборной площади в Николаеве критикуют так же, как сооружение Эйфелевой башни в Париже или Статуи Свободы в Нью-Йорке, и это их объединяет.

Об этом на своей странице в «Фейсбук» написал Николаевский городской голова Александр Сенкевич.

«Ейфелева вежа в Парижі, Саґрада Фамілія в Барселоні, Статуя Свободи у Нью-Йорку та Соборна площа в Миколаєві... Що об’єднує всі ці об’єкти? Всі вони під час будівництва піддавались нищівній критиці з боку певної частини суспільства, а згодом стали улюбленими місцями для відпочинку туристів і гордістю місцевих жителів», - написал мэр.

При этом он подчеркнул, что умышленно преувеличивает значимость николаевской Соборной площади, проект реконструкции которой направлен «удовлетворить культурные потребности каждого», а ценность его «будет осмыслена на протяжении многих лет».

«Хейтерам та просто невдоволеним городянам потрібно зрозуміти, що вкладені одноразово кошти у Соборну площу – це витрати на декілька десятиліть вперед. Цінність цього проекту буде осмислена впродовж багатьох років. Через певний час палкі дискусії депутатів, деякі факапи виконавців забудуться. Натомість площа стане справжнім серцем міста, де будуть народжуватись нові ідеї, проекти, сім’ї. Ми прагнемо створити майданчик, який би об’єднував городян різноманітним дозвіллям. Впевнений, що спільні зусилля моєї команди, активістів та тих депутатів, які підтримали проект, обов’язково принесуть свої плоди, навіть якщо для цього потрібен час», - считает Сенкевич.

 
Источник: novosti-n.org