05.10.2018 21:55 1104

Савченко вместе с Кличко задумывал приезд Шварценеггера и намерен уговорить его посетить Николаев

Алексей Савченко рассказал о своем плане организации визита Арнольда Шварценеггера на Николаевщину и заявил, что возможно тот приедет в следующем году. Об этом он заявил на встрече с журналистами в рамках проекта «#МаюСилуВідповідати» в пятницу, 5 октября.

Об этом пишут Niklife

Как оказалось, о приезд Шварценеггера глава Николаевской ОГА задумывал ещё когда только начиналась «тема с Конаном». Тогда Савченко пообщался с братьями Кличко и вместе они решили, что сначала «стального Арни» нужно привезти в Киев, а там уговорить посетить Николаевщину.

— Ми працюємо над цим питанням, я мав розмову з Віталієм і Володимиром Кличко. [...] У нас було декілька розмов, коли ми тільки починали тему з Конаном, і ми тоді, спілкуючись з Віталієм і Володимиром, вирішили у такий спосіб: головне привезти Шварценеггера в Київ, а потім вмовити приїхати його до Миколаєва. І в такий спосіб ми почали містифікувати це. Заступник долучився, була можливість поспілкуватися - як у нього вийшло чи не вийшло, це до нього треба запитання ставити, – сказал Савченко.

Савченко вместе с Кличко задумывал приезд Шварценеггера и намерен уговорить его посетить Николаев

Алексей Савченко также заявил, что приездом Шварценеггера в область он хочет привлечь внимание к области в позитивном ключе.

— Але ми не покладаємо рук і зараз ведемо переговори з організаторами заходу. Бо приїзд Шварценеггера - це не завдання тільки мені, як голові ОДА, це завдання кожному миколаївцю, який хоче, щоб на область привернули увагу в позитивний спосіб. Бо якщо ми з ранку до вечора будемо писати, що все погано - у нас то ДТП, то діти захворіли, то якісь чиновники не так працюють. Ми дійсно будемо так виглядати і нічого не зробиться, – поделился глава ОГА.

Тем не менее, он не уверен, получится ли организовать визит именно в этом году. Для того, чтобы уговорить «Шварца», Савченко намерен отправить делегацию в Киев на Olerom Forum, где выступит и Арнольд. В случае же, если актер вознамерится встретиться с Президентом Украины, то Савченко попросить Петра Порошенко помочь уговорить его приехать.

— Але, коли ми все ж таки зробимо цю подію - будь це в цьому році, наступному. Але треба усвідомити, що з такою людиною… Ну я мав можливість запрошувати різних людей на різні заходи. І я вам скажу, що тут ми маємо певні технічні проблеми, які ми не маємо можливості виконати. Але ми намагаємося зараз це виконати - для Миколаївщини це буде подією. Мені краще, щоб він приїхав у наступному році, коли ми б розбудували ще більше Дикий Сад, голограми і таке інше. Але це не означає, що ми не будемо нічого робити, щоб він приїхав у цьому році. Ні, ми поїдемо до Києва, будемо агітувати, я буду звертатися. І якщо він, як наші легенди боксу, піде на зустріч із президентом, то я буду просити Президента, щоб він допоміг нам, і так може статися, що він і разом із Президентом до нас приїде, – поделился Савченко.

Савченко вместе с Кличко задумывал приезд Шварценеггера и намерен уговорить его посетить Николаев

Источник: novosti-n.org