Новости дня 05.07
09.07.2019 12:55 1403

С парковки возле «Велмарт» убрали три незаконные киоски

С парковки возле «Велмарт» убрали три незаконные киоски Фото № 0 С парковки возле «Велмарт» убрали три незаконные киоски Фото № 1 С парковки возле «Велмарт» убрали три незаконные киоски Фото № 2

Департамент внутреннего финансового контроля, надзора и противодействия коррупции проверил объекты торговли, размещенные на стоянке возле "Велмарт".

В сообщении Отдела информационного обеспечения департамента городского головы говорится:

Керівник департаменту Андрій Єрмолаєв поінформував містян про результати проведеної роботи.

- Власники пересувних тимчасових споруд не мали паспортів прив’язки. Ми їх попередили, що необхідно самостійно звільнити земельну ділянку, інакше – демонтаж. Підприємці вирішили піти добровільно. Завдяки такому «взаєморозумінню» ми зекономили бюджетні кошти, а у іншої сторони залишилося їх майно та можливість оформити всі дозволи, щоб продовжити діяльність у спеціально відведених місцях. Дуже хотілось би, щоб такі випадки траплялися частіше, а люди розуміли свою відповідальність та працювали тільки за законом, - йдеться у повідомленні на офіційній сторінці департаменту у фейсбук. Зазначено, що кіоски, в яких рекламували нерухомість і продавали каву та шаурму, розташувалися на ділянці, цільове призначення якої – обслуговування нежитлової будівлі торговельного центру.

Підприємці не поспішали наводити лад на своїй території та перетворили її на торговельний майданчик.

Наразі фахівці департаменту перевіряють об'єкти, розташовані на території ТРЦ "Магелан", що на проспекті Героїв України. Торгівельний центр прихистив два літні майданчики на своїй території.

- Наголошуємо на відповідальності господарів! У земельних ділянок, що надаються у власність або оренду завжди визначено цільове призначення. Звідти і розмір податків, які сплачуються. Прохання до всіх великих торгівельних центрів – приведіть стан своїх територій до відповідності цільовому призначенню!