Новости дня 07.08
22.09.2019 07:30 1134

Правоохранители задержали членов преступной группы, которые выращивали коноплю с целью сбыта

Правоохранители задержали членов преступной группы, которые выращивали коноплю с целью сбыта Фото № 0 Правоохранители задержали членов преступной группы, которые выращивали коноплю с целью сбыта Фото № 1 Правоохранители задержали членов преступной группы, которые выращивали коноплю с целью сбыта Фото № 2 Правоохранители задержали членов преступной группы, которые выращивали коноплю с целью сбыта Фото № 3 Правоохранители задержали членов преступной группы, которые выращивали коноплю с целью сбыта Фото № 4

Правоохранители разоблачили преступную группу, члены которой выращивали коноплю с целью сбыта.

В сообщении Пресс-службы прокуратуры Николаевской области говорится:

Під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, детективами слідчого управління та оперативними працівниками управління протидії наркозлочинності Нацполіції в області проведено понад 10 санкціонованих Центральним районним судом міста Миколаєва одночасних обшуків за місцями проживання осіб, які займаються незаконним вирощуванням конопель з метою їх подальшого збуту, а також за місцями культивування ними вказаних рослин.

У ході проведення обшуків виявлені приміщення (теплиці), обладнання (крапельні поливи, засоби для догляду та підживлення рослин, ємності для їх вирощування), близько сотні кущів ростучої коноплі, а також вже зірвану та приготовану для подальшого розповсюдження коноплю.

Крім того, виявлено та вилучено незареєстровану зброю та набої до неї, яку особи причетні до незаконного культивування конопель використовували для охорони свого «виробництва».

З урахуванням отриманої під час проведення досудового розслідування інформації та здобутих доказів, чотирьох жителів міста Миколаєва та області, віком від 30 до 36 років, затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено їм про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 КК України (незаконний посів та вирощування рослин конопель, вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Наразі вирішується питання щодо обрання стосовно підозрюваних запобіжних заходів.