22.05.2019 21:37 343

Правоохранители в приграничном районе обнаружили браконьеров, которые выловили рыбы и креветки более чем 64 тысячи гривен

Полицейскими Березанского отделение полиции Очаковского отдела полиции ГУНП в Николаевской области совместно с сотрудниками Николаевского рыбоохранного патруля в период нерестового запрета были проведены отработки Березанского лимана.

 

В сообщении Отдела коммуникации полиции Николаевской области говорится:

Так під час відпрацювання у контрольованому прикордонному районі лиману було виявлено браконьєрів, які за допомогою заборонених знарядь здійснювали незаконний вилов водних ресурсів.

Правоохоронці вилучили рибу та креветки та здали до спеціалізованого рибоприймального пункту на зберігання.

Сума завданих збитків становить більш ніж 64 000 гривень.

Наразі вирішується питання щодо притягнення осіб, які здійснювали незаконний вилов водних ресурсів до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», що карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Співробітники рибоохорони та поліції і надалі продовжуватимуть спільну роботу по виявленню і припиненню випадків браконьєрства на водоймах Миколаївської області.