08.11.2019 22:15 1006

Правоохранители начали уголовные производства и устанавливают личности злоумышленников

В Витовское отделение полиции обратилась местная жительница с сообщением о том, что она стала жертвой мошенников.

В сообщении Отдела коммуникации полиции Николаевской области говорится:

Зі слів потерпілої, на її мобільний зателефонував невідомий, який представився співробітником банку, та повідомив, що потрібно звірити деякі особисті данні. Жінка відповідала на запитання афериста і через деякий час отримала смс-повідомлення про зняття з її рахунку 17 000 гривень.

За схожою схемою шахраї ошукали мешканку м. Южноукраїнськ. Вона, довірившись телефонному співрозмовнику, надала конференційну інформацію по картковому рахунку та позбулася 38 000 гривень. Намагалася продати тварин через мережу інтернет мешканка Заводського району, однак натрапила на афериста, який повідомив, що може перерахувати кошти на картковий рахунок.

Жінка погодилася, однак умовою було підійти до банкомату та змінити пінкод, нібито для покращення захисту банківського рахунку. Зробивши все, як сказав «покупець» жінка помітила, що з її банківської картки почали здійснювати переказ коштів на невідомі рахунки.

Таким чином потерпіла втратила 16 000 гривень.

Слідчими відділеннями підрозділів поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає накладання штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років. Тривають слідчі дії.

Шановні громадяни! Правоохоронці закликають вас бути обережними та обмежити спілкування з незнайомцями на вулицях та по телефону, якщо ж ви все таки стали жертвою шахрайських схем терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте 102.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com