Новости дня 05.07
12.08.2019 17:16 1157

Полиция просит помочь установить личность женщины, которая выбросила в урну тело новорожденного

Полиция просит помочь установить личность женщины, которая выбросила в урну тело новорожденного Фото № 0

Правоохранители Николаевской области обнародовала видео того, как неизвестная женщина избавилась от тела новорожденного ребенка на Николаевском междугороднем автовокзале.

В сообщении Отдела коммуникаций ГУНП в Николаевской области говорится:

Поліцейські звертаються до громадян з проханням допомогти встановити особу жінки, яка викинула тіло новонародженої дитини на автовокзалі.

Нагадаємо, що 14 липня близько 13:00 на 12-й платформі міжміського автовокзалу по пр. Богоявленському, що в Інгульському районі Миколаєва, у контейнері для сміття було виявлено пакет з тілом новонародженої дитини.

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України «Умисне вбивство малолітньої дитини» та проводять розслідування.

Поліцію цікавить будь-яка інформація про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності або жінок, які, будучи вагітними, говорили про те, що дитина небажана, або які були на останніх строках вагітності, а наразі не мають ні ознак вагітності, ні дитини.

Смотрите видео

Корисну для слідства інформацію прохання повідомляти до Інгульського відділу поліції за адресою: вул. 12-та Поздовжня, 42 А або телефонуйте (0512) 53-18-53, 102.