Новости дня 17.06
09.09.2019 13:31 1658

Подозреваемому в убийстве фермеров продлили срок пребывания в СИЗО

Подозреваемому в убийстве фермеров продлили срок пребывания в СИЗО Фото № 0 Подозреваемому в убийстве фермеров продлили срок пребывания в СИЗО Фото № 1 Подозреваемому в убийстве фермеров продлили срок пребывания в СИЗО Фото № 2 Подозреваемому в убийстве фермеров продлили срок пребывания в СИЗО Фото № 3

Центральный районный суд продлил срок содержания под стражей 44-летнему мужчине, который подозревается в убийстве фермеров в Березнеговатском районе.

В сообщении Пресс-службы Центрального районного суда Николаева говорится:

Слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва Світланою Гречаною розглянуто клопотання про продовження строків тримання під вартою 44-річному мешканцю с.Висунськ, Березнеговатського району, Миколаївської області, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. п.1, 6 ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 КК України. Відповідно до матеріалів клопотання, в ніч з 14.05.2019 року на 15.05.2019 року, підозрюваний, який перебував у неприязних стосунках з керівником одного з фермерських господарств, розташованих у с.Висунськ, з метою заволодіння його майном, проник на територію його домоволодіння, де завдав останньому та його дружині численних травм, внаслідок чого останні померли.

Після цього, відповідно до матеріалів клопотання, підозрюваний обшукав їх будинок та заволодів трьома мобільними телефонами, золотим ланцюжком, сережками, гаманцем, техпаспортом на автомобіль і грошовими коштами у сумі близько 5 тисяч гривень.

Прокурор в обґрунтування клопотання зазначала, що наявні ризики не зникли і не зменшились, а за такого необхідно продовжити строк запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Підозрюваний свою провину не визнавав та просив змінити запобіжний захід на більш м’який. Захисник заперечував проти задоволення клопотання, зазначаючи, що ризики недоведені, а підозра необґрунтована і базується на припущеннях.

Дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, слідчий суддя Світлана Гречана ухвалила продовжити строк тримання під вартою щодо підозрюваного до 03.11.2019 року, без права внесення застави.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com