Новости дня 31.05
02.05.2019 19:33 384

По поручению Александра Сенкевича на КП «Николаевкоммунтранс» проведут служебную проверку

На время проведения следственных действий по факту несчастного случая, произошедшего 1 мая на полигоне твердых бытовых отходов, отстранен от исполнения должностных обязанностей директора «Николаевкоммунтранс» Андрея Цизина.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

На час проведення слідчих дій за фактом нещасного випадку, що стався 1 травня на полігоні твердих побутових відходів, відсторонено від виконання посадових обов’язків директора "Миколаївкомунтранс" Андрія Цизіна.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

- Вчора на полігоні стався нещасний випадок: внаслідок обвалу на смітєзвалищі загинув 9-річний хлопчик. Правоохоронні органи відкрили кримінальну справу. Сьогодні надав доручення відсторонити керівника підприємства від виконання службових обов’язків. Також проводиться внутрішнє службове розслідування щодо того, що було зроблено на підприємстві аби попередити такі випадки, а також які зроблено висновки. Подальші дії залежатимуть від висновків правоохоронців. За результатами слідства винних буде притягнуто до відповідальності.

Зазначено, що хлопчик разом з батьками потрапив на територію полігону через отвір в паркані. Його вирізали "чорні сортувальники".

- У минулому році за рахунок міського бюджету було завершено будівництво паркану навколо полігону задля безпеки людей. Але неодноразово зафіксовані випадки, коли громадяни риють підкопи, ламають паркан, сортують сміття та здають його з метою отримання прибутку. Наразі міська влада повністю сприяє проведенню слідчих дій, співпрацює з правоохоронними органами.

Олександр Сєнкевич також звернувся до депутатів з проханням не робити політичні заяви стосовно інциденту. - Хотів би звернутися до деяких громадян з проханням не робити гучні політичні заяви та не спекулювати на загибелі дитини.

Міська влада зі свого боку вживає усіх необхідних заходів, щоб не допустити повторення таких випадків у майбутньому.