17.09.2019 19:24 709

Переулок Образцова в Николаеве вскоре станет удобным и красивым

Переулок Образцова в Николаеве вскоре станет удобным и красивым Фото № 0 Переулок Образцова в Николаеве вскоре станет удобным и красивым Фото № 1 Переулок Образцова в Николаеве вскоре станет удобным и красивым Фото № 2 Переулок Образцова в Николаеве вскоре станет удобным и красивым Фото № 3 Переулок Образцова в Николаеве вскоре станет удобным и красивым Фото № 4

В ближайшее время переулок Образцова станет более удобным и красивым. В настоящее время по заказу Департамента ЖКХ проводят замену старого асфальтобетонного покрытия на современное плиточное.

В сообщении Департамента Жилищно-коммунального хозяйства Николаевского горсовета говорится:

Працюємо на результат!

Незабаром провулок Образцова стане більш зручним та гарним, адже тут, на замовлення департаменту ЖКГ, проводять заміну старого асфальтобетонного покриття на сучасне плиткове.

Роботи ведуться на парній ділянці від вул. Декабристів до вул. Лягіна.

Стійкість до різких перепадів температури робить тротуарну плитку більш зносостійкою.

До того ж, за необхідності заміни підземних комунікацій, даний різновид покриття дає можливість провести роботи швидко та без значних витрат.

Департамент ЖКГ слідкує за дотриманням підрядником всіх нормативів та стандартів, а також за тим, аби було використано якісні матеріали.