02.10.2019 21:10 1482

Отопительный сезон в Николаеве может не начаться

В связи с критической ситуацией ОКП “Николаевоблтеплэнерго” отопительный сезон в Николаеве оказался под угрозой срыва.  

Причина — задолженность по зарплате за три месяца, долг за электроэнергию в сумме 8 млн.грн. 

«На теперішній час на підприємстві ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» склалася критична фінансова ситуація, що ставить під загрозу початок опалювального сезону в місті Миколаєві.

Працівники ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» протягом останніх трьох місяців не отримують заробітну плату, заборгованість з заробітної плати перед працівниками складає близько 12,5 млн грн та нарахувань з податків на заробітну плату 9,5 млн грн. Крім того існує заборгованість за спожиту електроенергію в розмірі близько 8 млн грн., несплата якої загрожує повторним відключенням об’єктів ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» від електропостачання.

Підприємство неодноразово зверталося до Миколаївської міської ради, як до свого власника щодо виділення з міського бюджету 32 млн.грн шляхом надання фінансової допомоги, але питання досі не вирішене.

У зв’язку з затримкою виплати заробітної плати, починаючи з липня місяця на підприємстві спостерігається відтік кваліфікованих кадрів, особливо молодих спеціалістів, яким приділяється особлива увага на підприємстві, адже із 648 чол. чисельності персоналу станом на 01.10.2019 року, 101 чоловік працюючих старше 61 року. Так за липень - вересень звільнилося 44 працівника. В разі невиплати заробітної плати найближчим часом розпочати новий опалювальний сезон буде нікому.

Сподіваємося на швидке вирішення питання отримання фінансової допомоги на найближчій сесії Миколаївської міської ради», - сказано в сообщении на странице ОКП в «Фейсбук»

Источник: novosti-n.org