07.09.2019 19:57 1111

Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта

Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 0 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 1 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 2 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 3 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 4 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 5 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 6 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 7 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 8 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 9 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 10 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 11 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 12 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 13 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 14 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 15 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 16 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 17 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 18 Особая атмосфера города на воде: в Николаеве устроили Парад водных видов спорта Фото № 19

Жители и гости Николаева с самого утра акваторию у Нижней набережной заполонили белоснежные паруса яхт.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

7 вересня у Миколаєві розпочався видовищний Парад водних видів спорту, що став можливим завдяки підтримці городян в рамках програми Громадський бюджет. Цікаво, що до участі у параді залучили тих, хто віддав свій голос за даний проєкт.

Миколаївці мали можливість піднятися на борт плавального засобу та у складі флотилії пройти вздовж набережної. Відкриваючи святкове дійство, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич звернув увагу городян на чудову можливість реалізувати свої ідеї коштом міської скарбниці в рамках програми Громадський бюджет, що вже три роки успішно працює в місті.

- Дякую організаторам сьогоднішнього свята. На жаль, ми часто забуваємо, що в Миколаєві найдовша берегова лінія – понад 132 км, яку ми майже не використовуємо. Вітаю всіх зі святом та сподіваюся, що воно стане щорічним. Певен, незабаром вся Україна знатиме – цього дня треба приїжджати до Миколаєва! – сказав мер.

Начальник управління у справах фізичної культури та спорту міськради Олег Машкін додав, що цими вихідними городянам продемонструють водні види спорту, що активно розвиваються в нашому місті.

- Прагнемо, аби водний спорт займав передові позиції в Україні та світі. Крім того, сьогоднішнє свято організовано ще й для тих, хто любить активно відпочивати на воді, - сказав посадовець.

Ініціатор масштабного свята - директор КДЮСШ «Атлант» Іван Кулін – висловив сподівання, що Парад водних видів спорту стане візитівкою Миколаєва. Під час урочистого відкриття Олександр Сєнкевич вручив відзнаки миколаївським тренерам та спортсменам, які зробили вагомий внесок у розвиток галузі. За високі спортивні досягнення нагороджено миколаївців, яких можна по праву назвати гордістю нашої країни. Серед них – веслувальниця Людмила Кукліновська, чемпіонка ІІ Європейських ігор-2019. Опівдні у Миколаєві розвели Південнобузький та Інгульський мости, щоби впустити в акваторію міста унікальні яхти та інші плавзасоби. На чолі флотилії – легендарна яхта «Ікар», яка вперше в історії вітрильного спорту здійснила навколосвітню подорож. Захопливе видовище припало до душі як дітям, так і дорослим. До речі, хто не зміг прийти сьогодні, встигне насолодитися теплою погодою та цікаво провести час разом з родиною у неділю, 8 вересня. Свято, приурочене до 230-ї річниці Миколаєва, триватиме.