Новости дня 05.06
19.09.2019 18:01 1129

Новым главой СБУ в Николаевской области назначен Виталий Герсак

Новым главой СБУ в Николаевской области назначен Виталий Герсак Фото № 0

Виталия Герсака назначили руководителем Службы безопасности Украины в Николаевской области.

В сообщении Пресс-службы Николаевской облгосадминистрации говорится:

України Іван Баканов на робочій зустрічі керівництва Офісу Президента України, Служби безпеки України з керівництвом області, представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області та громадськості.

«Хочу представити нового голову Служби безпеки України у Миколаївській області Герсака Віталія Анатолійовича. Дуже багато сподівань, що будуть відповідні зміни. Служба безпеки України – сама по собі назва говорить за себе. Служба має забезпечувати безпеку країни. Ми повинні реформуватися. Реформуватися разом з країною. Ми повинні бути мобільні, швидкі, ефективні, сучасні. Головне – строго дотримуватися законодавства. Ми повинні жити за принципами. Принципи дуже прості. Насамперед, не кради і не дай красти іншим. Не бреши і не дай брехати іншим. Якщо чогось не знаєш – запитайся. Не тримайся за своє крісло і за будь-яких обставин залишайся людиною», - відзначив голова Служби Безпеки України Іван Баканов, побажавши успіхів новому голові СБУ на Миколаївщині.

Віталій Герсак подякував за високу довіру Президенту України та Голові Служби Безпеки України.

«Я всіх зусиль докладу, щоб цю довіру, яку на мене поклав Президент, голова Служби Безпеки максимально виправдати», - сказав він.