Николаевцы стали победителями Международного фестиваля Tbilisi Sunrise в номинации «Лучший документальный фильм»

01 ноября 2019, 07:00 440
Николаевцы стали победителями Международного фестиваля Tbilisi Sunrise в номинации «Лучший документальный фильм» Фото № 0 Николаевцы стали победителями Международного фестиваля Tbilisi Sunrise в номинации «Лучший документальный фильм» Фото № 1 Николаевцы стали победителями Международного фестиваля Tbilisi Sunrise в номинации «Лучший документальный фильм» Фото № 2 Николаевцы стали победителями Международного фестиваля Tbilisi Sunrise в номинации «Лучший документальный фильм» Фото № 3 Николаевцы стали победителями Международного фестиваля Tbilisi Sunrise в номинации «Лучший документальный фильм» Фото № 4

В Тбилиси (Грузия) состоялся тринадцатый Международный кинофестиваль для молодежи Tbilisi Sunrise. На него традиционно приглашают авторов детских и юношеских фильмов, которые представляют на обозрение международного жюри свои лучшие работы.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Цьогоріч юні відеоаматори з 24 країн світу подали фільми до участі у фестивалі, а до столиці Грузії приїхали делегації з Японії, Арменії, Азербайджану, Ірану, Німеччини, Польщі, України та інших країн.

Організатори Tbilisi Sunrise радо приймали гостей.

Для учасників фестивалю після триденного перегляду фільмів-конкурсантів була організована цікава культурна програма.

Працювало також дитяче журі, до складу якого увійшли представники команд-учасників фестивалю. Делегація від міської станції юних техніків Миколаєва (керівник студії «ФотоКрок» Гузій Ірина Сергіївна та вихованки Маслова Софія, Кузьмич Ірина) представила на суд міжнародного журі (Грузія, Бельгія, Болгарія) дві роботи: документальний фільм «Віра, Надія, Любов» та анімаційний фільм «Колискова».

За результатами рішення журі роботу «Віра, Надія, Любов» було визнано кращим документальним фільмом фестивалю.

Вітаємо миколаївців з престижною нагородою! Так тримати!

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *