05.11.2019 08:00 679

Николаевцы одержали победу на чемпионате Украины по фехтованию на колясках

Николаевцы одержали победу на чемпионате Украины по фехтованию на колясках Фото № 0 Николаевцы одержали победу на чемпионате Украины по фехтованию на колясках Фото № 1 Николаевцы одержали победу на чемпионате Украины по фехтованию на колясках Фото № 2 Николаевцы одержали победу на чемпионате Украины по фехтованию на колясках Фото № 3

В Киеве завершился Чемпионат Украины по фехтованию на колясках среди спортсменов с поражениями опорно-двигательного аппарата.

В сообщении Николаевского «Инваспорт» говорится:

Від Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» виступили 8 спортсменів.

В особистих змаганнях з жіночої шпаги Позняк Тетяна (МСУМК) стала срібною призеркою, а у жіночій шаблі Тетяна здобула бронзову винагороду.

Срібну винагороду у чоловічій шпазі в особистих змаганнях здобув Науменко Олег (МСУМК) та став бронзовим призером в особистих змаганнях з рапіри. Серьоженко Дмитро (КМСУ) став переможцем у чоловічій шаблі та срібним призером в особистих змаганнях з рапіри.

Фаріонов Дмитро став срібним призером в особистих змаганнях з рапіри.

 

 

Чоловіча збірна команда Миколаївської області у командних змаганнях зі шпаги посіла І місце, у рапірі – ІІ місце та у шаблі – ІІІ місце.

Тренують спортсменів Яновський Г.Е., Христик В.В., Дорошин О.С., Яновський О.Г. Вітаємо тренерів та спортсменів з перемогами та бажаємо подальших спортивних звершень!