03.08.2019 07:30 1207

Николаевское региональное управление «Госмолодежьжилье» отмечает 20-летиею со дня создания

Николаевское региональное управление «Госмолодежьжилье» отмечает 20-летиею со дня создания Фото № 0

В Николаевской облгосадминистрации приветствовали коллектив Николаевского регионального управления «Госмолодежьжилье» с 20-й годовщиной со дня основания учреждения.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Привітали колектив миколаївского управління заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. В якості почесного гостя у заході взяв участь перший заступник голови правління Держмолодьжитла Іван Парух.

«Житло – це найкраще, чим держава може забезпечити свого громадянина. Житло для молодої людини – це впевненість в завтрашньому дні, це – народження дітей, міцна сім’я і впевненість в її майбутньому. Робота регіонального управління Держмолодьжитла вкрай необхідна нашій області і та колосальна праця, яку за ці роки здійснило управління принесло миколаївцям радість і користь», - зазначив Валентин Гайдаржи.

Він також відмітив, що Миколаївська область друга серед областей України за обсягами фінансування житлових програм з місцевих бюджетів – більше 230 млн грн.

Зазначимо, що за період роботи Миколаївського РУ Держмолодьжитла в області затверджено та реалізується 5 різних житлових програм: Програма забезпечення молоді житлом, Програма будівництва «Доступного житла», Програма забезпечення педагогів та науково-педагогічних працівників, Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів та Програма пільгової компенсації кредитів комерційних банків.

Загалом різними житловими програмами скористались більше 1000 молодих сімей і жителів Миколаївської області та міста Миколаєва.

Збудовано та введено в експлуатацію 30 житлових будинків.