26.07.2019 08:00 1018

Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов

Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 0 Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 1 Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 2 Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 3 Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 4 Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 5 Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 6 Николаевский зоопарк выпустил в природу семь белых аистов Фото № 7

Сотрудники Николаевского зоопарка в районе села Трихаты выпустили в природу семь белых аистов.

В сообщении Пресс-службы Николаевского зоопарка говорится:

Фахівцями Миколаївського зоопарку було випущено у природу 7 (сім) білих лелек в районі с. Трихати Миколаївської області. Вищезгадані лелеки були принесені жителями області до Миколаївського зоопарку як тварини, що потерпають від лиха.

В зоопарку їм було надано ветеринарну допомогу.

За час перебування у зоопарку ці лелеки спеціально утримувались окремо та не соціалізувались для кращої адаптації на волі.

Птахи випущені перед початком осінньої міграції, щоб вони мали можливість успішно приєднатись до лелек, які живуть в природі.

Випуск пройшов успішно, птахи злетіли та приєдналися до природньої популяції лелек, що мешкають в районі випуску.