07.09.2019 22:47 844

Николаевский международный аэропорт получил сертификат на обслуживание багажа и почты

Николаевский международный аэропорт получил сертификат на обслуживание багажа и почты Фото № 0 Николаевский международный аэропорт получил сертификат на обслуживание багажа и почты Фото № 1 Николаевский международный аэропорт получил сертификат на обслуживание багажа и почты Фото № 2 Николаевский международный аэропорт получил сертификат на обслуживание багажа и почты Фото № 3 Николаевский международный аэропорт получил сертификат на обслуживание багажа и почты Фото № 4

Коммунальное предприятие «Николаевский международный аэропорт» получил сертификаты, которые дают право предприятию обслуживать перевозку грузов и почты.

Директор аэропорта Федор Барна сообщает:

В серпні 2019 року Миколаївський міжнародний аеропорт пройшов ряд сертифікаційних перевірок і результатом цього є отримання нового сертифікату, який надає право обслуговувати вантажі та пошту. Також продовжили на 3 роки строк дії наступних сертифікатів : обслуговування на пероні та місцях стоянки ПС, наземне адміністрування в аеропорту, забезпечення обслуговування пасажирів та багажу. Наявність цих сертифікатів дозволяє ММА впевнено відчувати себе на сучасному ринку авіатранспортних перевезень, а також залучати нових авіапартнерів. На сьогоднішній день ми активно працюємо над запуском рейсів у Київ з МАУ. А також ведемо переговори з WizzAir, Turkish Airlines та іншими авіакомпаніями стосовно рейсів з Миколаївського міжнародного аеропорту.