Новости дня 15.12

Николаевский апелляционный суд оставил в силе решение суда об отобрании девочки у родителей

12 ноября 2019, 18:56 1181
Николаевский апелляционный суд оставил в силе решение суда об отобрании девочки у родителей Фото № 0

Николаевский апелляционный суд оставил без изменений решение Ленинского районного суда Николаева об отобрании 4-летней девочки у родителей без лишения их родительских прав и взыскании алиментов.

В сообщении Пресс-службы Николаевского апелляционного суда говорится:

Сьогодні апеляційний суд завершив розгляд апеляційної скарги 32-річної жительки Миколаєва на рішення Ленінського районного суду м. Миколаєва від 24 червня 2019 року про відібрання дитини у батьків без позбавлення їх батьківських прав та стягнення аліментів у розмірі ¼ частини усіх видів заробітку (доходу), але не менше 50 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 04 вересня 2018 року до досягнення дитиною повноліття.

Як з’ясувалося у судовому засіданні, чоловік, зазначений у свідоцтві про народження дівчинки у графі батько не є біологічним батьком та не приймає будь-якої участі у вихованні дівчинки. 32-річна мати дівчинки офіційно не працює, притягувалась до кримінальної відповідальності та перебуває на обліку в Миколаївському обласному наркологічному диспансері. Апелянтка просила колегію суддів задовольнити апеляційну скаргу та не забирати у неї доньку.

Зазначила, що добре піклується про доньку і так як дівчинка є інвалідом з дитинства, щорічно з нею проходить обстеження. Вказала, що хоч і офіційно не працює, але старається щоб у доньки все було, а у квартирі робить із співмешканцем ремонт. Представниця органу опіки і піклування виконкому Миколаївської міської ради пояснила, що 4-річна Марія з 2015 року, згідно наказу Служби у справах дітей адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради, поставлена на облік за категорією: проживання в сім’ї, у якій батьки або особи, які їх замінюють, ухиляються від виконання своїх обов’язків з виховання дитини.

Майже щомісяця, службою у справах дітей були здійснені обстеження умов проживання, про що складено відповідні акти. В квартирі брудно, підлога, двері, вікна не вимиті, на балконі скупчення сміття та речей, оголені дроти, не прикриті розетки. Є деякі продукти харчування.

Для виховання та розвитку дитини є окрема кімната, в якій знаходиться диван, шафа для одягу, дитячий столик, тумба з телевізором, багато іграшок та дитячих книжечок. Також, представниця органу опіки і піклування зазначила, що батьків не позбавляють батьківських прав і мати офіційно працевлаштувавшись та створивши всі умови для проживання та виховання дитини зможе повернути доньку на виховання.

За результатами розгляду справи Миколаївським апеляційним судом постановлено ухвалу, якою рішення Ленінського районного суду м. Миколаєва залишено без змін, а апеляційну скаргу без задоволення.
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *