Николаевский апелляционный суд оставил под стражей одесского патрульного

08.11.2019
829
Николаевский апелляционный суд оставил под стражей одесского патрульного

Николаевский апелляционный суд частично удовлетворил апелляционную жалобу стороны защиты и применил к 26-летнему патрульному меру пресечения в виде содержания под стражей сроком до 7 декабря 2019 года.

В сообщении Пресс-службы Николаевского апелляционного суда говорится:

 Миколаївський апеляційний суд розглянув апеляційні скарги захисників в інтересах підозрюваного Михайла Кривокоритова на ухвалу слідчого судді Заводського районного суду м. Миколаєва.

Не погоджуючись з рішенням суду у апеляційній скарзі захисники просили колегію суддів скасувати рішення суду першої інстанції (яким, їх підзахисному обрано запобіжний захід тримання під вартою строком до 8 грудня 2019 року з можливістю внесення застави у розмірі 401 400, 00 грн.) та постановити нову ухвалу, якою відмовити у застосуванні будь-якого запобіжного заходу їх підзахисному.

У судовому засіданні захисники вказали, що ухвала слідчого судді є необґрунтованою та упередженою, а слідчий суддя не взяв до уваги позиції та докази сторони захисту.

Також, на думку одного із захисників, ризики, передбачені ухвалою слідчого судді, є необґрунтовані, а сума застави у розмірі більш як 400 тис. грн. є непомірною для підозрюваного, який раніше не судимий, позитивно характеризується, має на утриманні дружину, малолітню дитину та батьків.

Просили застосувати Михайлу Кривокоритову більш м’який запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою, а саме: особисте зобов’язання чи особисту поруку.

На думку прокурора, апеляційна скарга сторони захисту є необґрунтованою та такою, що не підлягає задоволенню. Крім того, прокурор вказав, що докази сторони захисту суд першої інстанції розглянув у повній мірі, а свідки були допитані у судовому засіданні.

За результатами розгляду справи Миколаївським апеляційним судом постановлено ухвалу, якою апеляційні скарги захисників в інтересах підозрюваного задоволено частково. Ухвалу слідчого судді Заводського районного суду м. Миколаєва скасовано.

Постановлено нову ухвалу, якою Кривокоритову М.С. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 07 грудня 2019 року з можливістю внесення застави у розмірі 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 401 400, 00 грн.

Довідково:

Під час патрулювання залізничного вокзалу у місті Одеса 01 червня 2019 року поліцейські затримали двох людей. Причиною затримання була начебто підозра у крадіжці золотого ланцюжка, у вчиненні якої правоохоронці примушували зізнатися затриманих.

Для отримання потрібних свідчень та зізнання у вчиненні крадіжки, поліцейські принижували одного із затриманих, застосовували щодо нього психологічний тиск, погрожували розправою та завдавали численні удари гумовим кийком. У ДБР розслідують злочин за ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України (катування).

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від п'яти до десяти років.

Новости дня

Читайте еще

Автогражданка и ДГО: как можно сэкономить на страховках?
По статистике Министерстве внутренних дел в Украине, в среднем, каждые три минуты происходит ДТП. Последствия любой аварии - поиски виноватой стороны и дорогостоящий ремонт автомобилей-участников аварии. Чтобы решение подобных дорожных форс-мажоров проходил...
22.09.2021
2759
«Благодаря таким людям мы живем»: жители Николаева выразили признательность промышленнику Дерипаске за медцентр, который спас более тысячи жизней
Николаевские журналисты собрали реальные истории людей, которых вернули к жизни врачи Медицинского центра для лечения внебольничной пневмониеи.Врачи и спасенные ими люди стали настоящими героями украинских СМИ, как и уникальный медцентр Николаева. «За...
07.09.2021
3903
В Николаеве открывается настоящий РОБОПАРК
На огромной территории площадью 1000м2 в ТЦ «МОЙ ДОМ» будут собраны самые современные роботы со всего мира. Вашему вниманию будут представлены саме современные и не обычные роботы со всего мира: Робот- аниматроник в обличии великого Элвиса Пресли, исполнит свои лучшие...
07.09.2021
4459
«Вирус не исчезает, он мутирует» — врач рассказала, как Дерипаска помогает антиковидному госпиталю отразить третью волну пандемии
Николаевский антиковидный госпиталь собирается дать отпор новой армии противников – штаммам «Дельта», «Лямбда» и «британскому». Об этом в интервью журналистам рассказала Людмила Пихтерева, заведующая инфекционным госпиталем при городской больнице №5. Она отметила...
05.08.2021
5827

Новости партнеров

Вверх