24.07.2019 08:00 1077

Николаевские медики обменялись опытом с одесскими коллегами в сфере внедрения телемедицинских услуг для населения

С целью изучения опыта других регионов по вопросам внедрения телемедицинских услуг рабочая группа Николаевской области во главе с начальником управления здравоохранения облгосадминистрации Павлом Георгиевым июля посетила одесских коллег.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

У ході робочого візиту представниками кількох областей України обговорено деякі питання нормативної бази, хід та терміни впровадження телемедичних послуг для населення, комунікації між закладами первинного рівня надання медичної допомоги, що будуть замовниками такої послуги, та центрами телемедицини на базі обласних закладів.

Нагадаємо, що телемедицина - це напрям медицини, який включає комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником, наприклад, в сільській місцевості).

Хід реформування медичної галузі, відповідність сучасним вимогам надання медичної допомоги знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я ОДА.