Новости дня 15.12

Николаевские дети школьного возраста в электротранспорте смогут ездить бесплатно, а в маршрутках за три гривны

05 сентября 2019, 09:22 1510
Николаевские дети школьного возраста в электротранспорте  смогут ездить бесплатно, а в маршрутках за три гривны Фото № 0

В автобусах коммунального предприятия «Миколаивпастранс» стоимость проезда детей школьного возраста от 6 до 14 лет в период с 1 сентября по 1 июня составляет 3 гривны.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

З огляду на суспільний резонанс, нагадуємо тарифи на перевезення дітей та підлітків у міському громадському транспорті.

• У автобусах комунального підприємства «Миколаївпастранс» вартість проїзду дітей шкільного віку від 6 до 14 років у період з 1 вересня до 1 червня складає 3 грн. (рішення виконкому від 27 червня 2019 року за №657).

• У автобусах, які здійснюють перевезення в режимах руху «маршрутне таксі» та «звичайний» вартість проїзду дітей шкільного віку від 6 до 14 років у період з 1 вересня до 1 червня складає 3 грн. (рішення виконкому від 22 червня 2018 року за №607 зі змінами від 10 травня 2019 року).

• У міському електротранспорті учні 1-11 класів їздять безкоштовно протягом навчального року. Миколаївська міська рада в межах своїх повноважень передбачила пільгове користування школярів електротранспортом з 1 вересня до 1 червня (договір управління освіти міськради з КП «Миколаївелектротранс»).

Зважаючи на численні звернення городян щодо випадків відмови в пільговому проїзді школярам у «маршрутках», повідомляємо: напередодні навчального року управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради направило офіційного листа керівникам усіх підприємств-перевізників з вимогою провести додатковий інструктаж для водійського складу та нагадати про діючі тарифи.

На жаль, поточна ситуація свідчить, що не всі виконали рекомендацію в повному обсязі.

У відповідь на скарги городян, фахівці управління оперативно вживатимуть заходи в напрямку захисту та забезпечення прав жителів міста.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *