21.09.2019 21:14 665

Николаевские десантники провели ночные учения

Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 0 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 1 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 2 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 3 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 4 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 5 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 6 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 7 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 8 Николаевские десантники провели ночные учения Фото № 9

Николаевские десантники совершили парашютные прыжки.

В сообщении 79-й отдельной десантно-штурмовой бригады говорится:

ТЕМРЯВА – НЕ ПЕРЕШКОДА:

МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ВІДПРАЦЮВАЛИ НІЧНІ ПАРАШУТНІ СТРИБКИ Миколаївські десантники здійснили парашутні стрибки вночі. Здійснення парашутних стрибків вночі є елементом підготовки військовослужбовців частини і вимагає високої навченості особового складу, міцних знань та практичних навичок дій в повітрі, а також високого морально-психологічного стану для готовності зробити крок у темряву.

Особовий склад підрозділів здійснив стрибки з вертольоту Мі-8 висоти 600 метрів.

Підготовка до проведення десантування почалася ще затемно: десантники пройшли відповідні тренування та інструктажі, належним чином були освітлені майданчик зльоту і майданчик приземлення; всі етапи перевірки проводилися як завжди, особливо ретельно і без поспіху.

Десантники були належним чином оснащені для здійснення парашутних стрибків вночі.

-Зрозуміло, що в першу чергу нічні стрибки відрізняються обмеженою видимістю. В вертольоті ми не бачимо лінії горизонту, як вдень, лише вогні нічного міста. Вночі складніше орієнтування, складніше розвертися по вітру, більше часу потрібно, що зібратися на майданчику приземлення. В повітрі діємо як і завжди, перед приземленням освітлюємо простір під собою – бачимо землю, значить, через декілька секунд приземлення, - діляться досвідом десантники після здійснення стрибка.

Під час особистих бесід військовослужбовці, залучені до здійснення парашутних стрибків вночі, відзначили, що таке навчальне завдання, не зважаючи на складність і ризик, приносить неабияке задоволення і виховує впевненість у собі.

Навчальні завдання були виконані.