14.01.2019 20:59 423

Николаевская ТЭЦ сообщает о проведении аварийных работ на двух участках в Николаеве

В Николаеве на двух участках тепловых сетей происходит утечка теплоносителя. Об этом сообщило руководство Николаевской ТЭЦ в ходе сегодняшнего совещания с руководителями энергоснабжающих предприятий.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      Аварійні ситуації мають місце на трубопроводі на перехресті вулиці Погранична та вулиці Корабелів, а також вулиці Погранична та вулиці Громадянська.

       За оперативною інформацією ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ", в зв’язку з необхідністю проведення ремонтних робіт тимчасово буде обмежено теплопостачання:

- 10 житлових будинків (вул. Погранична, 13, 52, 72, вул. Громадянська, 42, 44, 44 а, 46, вул. Кузнечна, 50, 52, 54 б);

- 1 учбового закладу - (Вище училище фізичної культури по вул. Погранична, 41);

- 2 ДНЗ (вул. Громадянська, 44 б – ДНЗ № 48, вул. Громадянська, 48 – ДНЗ № 77).

      Заступником голови облдержадміністрації Валентином Гайдаржи доручено керівництву ПрАТ "Миколаївська ТЕЦ" забезпечити виконання підготовчих заходів, пов’язаних з проведенням земляних робіт, комплектацією аварійно-відновлювальних бригад необхідним обладнанням та матеріалам, а виконання робіт з відключенням абонентів від теплоносія провести тільки при підвищенні зовнішньої температури повітря, що за прогнозом гідрометеоцентру очікується 17.01.2019.

       Керівництву Миколаївської міської ради доручено тимчасово забезпечити опалення в дитячих садочках з використанням електричних побутових нагрівачів для забезпечення температурного режиму.

       Питання виконання аварійно-відновлювальних робіт знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.

       Крім того, керівниками енергопостачальних підприємств поінформовано про сучасний стан забезпечення споживачів енергоносіями.

       Зокрема, у ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» і ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» наявні ліміти природного газу для виробництва теплової енергії до кінця поточного місяця.

       Валентин Гайдаржи також загострив увагу на своєчасності виконання службами робіт по благоустрою територій після ремонту інженерних мереж по місту Миколаєву.

       Заступник голови ОДА акцентував на неприпустимості ситуації зі станом вул. Нікольської, після виконання робіт МКП «Миколаїводоканал», що викликало обурення учасників дорожнього руху.

       МКП «Миколаївводоконал» доручено, у разі неможливості терміново виконати роботи з благоустрою – своєчасно забезпечити огородження місць проведення робіт з метою уникнення можливих ДТП.