Новости дня 01.04
11.10.2019 13:21 948

Николаев готов к началу отопительного сезона

Николаев готов к началу отопительного сезона Фото № 0

Сегодня во время заседания исполкома Николаевского городского совета заместитель мэра Николаева Александр Омельчук проинформировал о подготовке к отопительному сезону жилищно-коммунального хозяйства, теплоснабжающих предприятий, объектов социальной сферы города, жилого фонда.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Олександр Омельчук зазначив, що ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» повністю підготувало свої мережі та котельні. А Миколаївська ТЕЦ наразі завершує ремонтні роботи на своїх об'єктах і перевіряє готовність обладнання.

- Незважаючи на проблеми з фінансуванням, ОКП повністю готове до запуску тепла, - сказав Олександр Омельчук. - Питання з виділенням коштів підприємству стоїть вкрай гостро, його потрібно вирішити на найближчій сесії. ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» повинно виконати свої поточні зобов’язання із виплати заробітної плати та погасити борги за електроенергію.

Віцемер також нагадав, що пуск тепла здійснюється за розпорядженням міського голови або рішенням виконкому міської ради та залежить від середньодобової температури, яка складає +8 для житлових будинків та +10 для об’єктів соціальної сфери.

Після цього запуск тепла відбувається у штатному режимі.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com