Новости дня 23.01
29.07.2019 19:56 1016

Насколько благополучна николаевская молодежь

Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 0 Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 1 Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 2 Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 3 Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 4 Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 5 Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 6 Насколько благополучна николаевская молодежь Фото № 7

Николаевский городской совет присоединился к инициативе Представительства Фонда ООН в области народонаселения в Украине (UNFPA) по определению индекса благополучия молодежи.

В сообщении Управления молодежной политики говорится:

Миколаївська міська рада долучилася до ініціативи Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA), яке спільно з фахівцями Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи Національної академії наук України розробили інструмент багатофакторного оцінювання стану молодих людей на муніципальному рівні за допомогою інтегрального індексу благополуччя молоді (ІБМ).

Цей індекс дозволяє легко оцінити та відслідковувати рівень благополуччя у місті.

За допомогою ІБМ можна аналізувати ситуацію у семи важливих аспектах життя молоді: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, громадська діяльність, доступність інформаційно-комунікаційних технологій, безпека та захист.

В Україні нині мешкають приблизно 11,9 мільйонів людей віком від 14 до 35 років, тобто, майже кожен третій українець є молодою людиною.

Сьогоднішня молодь незабаром визначатиме майбутнє всієї країни через рішення, які вони прийматимуть щодо себе, своїх родин та громад. Робота задля блага молоді на місцевому рівні є ключовим, як не найважливішим елементом державної молодіжної політики, зокрема створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді.

До ініціативи долучилося 9 міст України: Київ, Миколаїв, Львів, Херсон, Одеса, Кам'янець-Подільський, Харків, Маріуполь, Кременчук.

Представники Миколаївської міської ради взяли участь у тренінгу «Муніципальний індекс благополуччя молоді: як його запровадити», який відбувся у місті Києві за участі заступника міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA), фахівців Інституту демографії та соціальних та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи Національної академії наук України, бізнес-аналітиків, громадських активістів.

Одним з етапів реалізації проекту є розгортання онлайн платформи індексу благополуччя молоді на сайті міської раді, на якій в подальшому буде проводитися опитування молоді міста.