18.01.2019 10:02 275

Накануне Крещения спасатели оттачивали профессиональное мастерство и доставали из реки Ингул условного утопающего

Накануне Крещения спасатели оттачивали профессиональное мастерство и доставали из реки Ингул условного утопающего Фото № 0 Накануне Крещения спасатели оттачивали профессиональное мастерство и доставали из реки Ингул условного утопающего Фото № 1 Накануне Крещения спасатели оттачивали профессиональное мастерство и доставали из реки Ингул условного утопающего Фото № 2 Накануне Крещения спасатели оттачивали профессиональное мастерство и доставали из реки Ингул условного утопающего Фото № 3 Накануне Крещения спасатели оттачивали профессиональное мастерство и доставали из реки Ингул условного утопающего Фото № 4

Сотрудники Главного управления ДСНС Украины в Николаевской области оттачивали профессиональное мастерство по спасению утопающих.

В сообщении Пресс-службы ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

      Рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення та 1 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області реагували на надзвичайну подію, яка трапилась на р. Інгул.

      За задумом, умовний постраждалий провалився під кригу.

      Співробітники ДСНС продемонстрували методи порятунку людини на водних об’єктах із використанням рятувального кола, кінця Олександрова, «соломинки» тощо.

      Дана робота проводиться в м. Миколаєві та всій області, адже святкування прийдешнього Водохреща не повинно затьмаритись трагедією.

Рятувальники Миколаївщини вкотре звертаються до громадян з проханням не виходити на кригу в період зміни температур від мінусових до плюсових позначок, не дозволяти дітям відвідувати замерзлі водойми без дорослих. Аби уникнути нещасних випадків на водоймах фахівці ДСНС нагадують правила безпечного перебування на кризі:

- перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі, виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; для влаштування ковзанки – не менше 10-12 см;

- робити лунки для риболовлі варто на безпечній відстані одне від одного;

- не виходьте на лід поодинці і у нічний час;

- вирушаючи рибалити, попереджайте рідних куди йдете та в котрій годині повернетесь;

- забороняється збиратися на льоду великими групами в одному місці;

- категорично забороняється вживати до та під час відпочинку на льоду алкогольні напої.

      Пам’ятайте, що під час Водохреща надмірне перебування в крижаній воді незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму.

      При його перших ознаках - ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг – людині необхідно надати екстрену допомогу!

Смотрите видео на канале «MYKOLAIV DSNS» в YouTube