Новости дня 17.02
17.04.2019 22:40 398

На трассе Н-14 в скором времени начнут основные ремонтные работы — Алексей Савченко

Служба автомобильных дорог в Николаевской области получила все необходимые разрешения на выполнения строительных работ на трассе Н-14 (Николаев-Кропивницкий). По завершению подготовительных работ — начнут основные.

Об этом на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко.

«Вітаю Миколаївщину і особливо жителів населених пунктів Єланецького району, де проходить багатостраждальна траса Н-14 «Миколаїв - Кропивницький».

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області отримала усі необхідні дозволи на виконання будівельних робіт на ділянках вищезгаданої траси. Тепер усі двері до початку будівництва перших ділянок цієї дороги відкриті.

Тепер, після завершення підготовчих робіт, в найкоротші терміни повинні розпочатися і основні види робіт.

Нагадаю, що тиждень тому ми здобули перемогу у Антимонопольному комітеті України, де горезвісна на всю країну фірма намагалася заблокувати оголошений Службою автомобільних доріг в Миколаївській області тендер на капітальний ремонт в бетоні 37-ми кілометрів нашої траси Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (км 198+300 – км 235+614) вартістю 1 млрд 108 млн грн.

Дякую усім, хто підтримує Миколаївщину у питанні побудови сучасної траси Н-14, зокрема, – Президенту України Петро Порошенко, голові Уряду Володимиру Гройсману, керівнику Міністерства інфраструктури України Володимиру Омеляну та голові Укравтодору Славоміру Новак.

Наразі вже розпочаті підготовчі роботи по будівництву цієї ж дороги на 4х інших ділянках вартістю 378 млн грн.

Першочергові ремонтні роботи проводитимуть на ділянках доріг, які проходять через населені пункти Водяно-Лорине і Возсіятське та автошляху між ними.

Вітаю громаду Миколаївщини! Результатом буде якісне сполучення між Миколаєвом і Кропивницьким», - написал глава ОГА.

Источник: novosti-n.org