На Шоссейной снесли шесть незаконно установленных киосков

31 октября 2019, 12:14 653
На Шоссейной снесли шесть незаконно установленных киосков Фото № 0 На Шоссейной снесли шесть незаконно установленных киосков Фото № 1 На Шоссейной снесли шесть незаконно установленных киосков Фото № 2 На Шоссейной снесли шесть незаконно установленных киосков Фото № 3

На улице Шоссейная снесли 6 незаконно установленных киосков.

В сообщении Департамент внутреннего финансового контроля, надзора и противодействия коррупции Николаевского городского совета говорится:

Це ще один приклад взаємодії двох департаментів – нашого та департаменту ЖКГ. Ми припиняємо безлад з будками – зносимо їх, після чого виконується благоустрій, вкладається тротуарна плитка. Плануємо далі так співпрацювати також і в інших локаціях: по пр. Центральному (від вул. Рюміна до вул. 8-го Березня), в сквері ім. Михайла Александрова», - розповiдає Андрій Єрмолаєв, директор департаменту департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Відділом контролю та нагляду за благоустроєм департаменту проведено роботи з демонтажу 6 незаконно встановлених малих архітектурних форм (кіосків), які розташовувалися вздовж тротуару по вул. Шосейній.

На жаль, «підприємці» не захотіли почути попереджень та зносити свої об’єкти самостійно.

Не підштовхнув їх і початок робіт з укладання тротуарної плитки. Тому кіоски було знесено у примусовому порядку. Роботи з благоустрою в місті тривають! У співпраці з департаментом ЖКГ будуть оновлені наступні локації: по пр. Центральному (від вул. Рюміна до вул. 8-го Березня), в сквері ім. Михайла Александрова (пр. Центральний ріг вул. Бузника, біля корпусу НУК імені адмірала Макарова).

Вчергове пропонуємо тим, хто незаконно встановив тимчасові споруди – знесіть їх самостійно!

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *