14.09.2019 07:00 1008

На открытии Кривоозерской ярмарки плов готовил повар-узбек в вышиванке

На открытии Кривоозерской ярмарки плов готовил повар-узбек в вышиванке Фото № 0 На открытии Кривоозерской ярмарки плов готовил повар-узбек в вышиванке Фото № 1 На открытии Кривоозерской ярмарки плов готовил повар-узбек в вышиванке Фото № 2 На открытии Кривоозерской ярмарки плов готовил повар-узбек в вышиванке Фото № 3 На открытии Кривоозерской ярмарки плов готовил повар-узбек в вышиванке Фото № 4 На открытии Кривоозерской ярмарки плов готовил повар-узбек в вышиванке Фото № 5

На трассе на территории районного центра Кривое Озеро появился новый торговый объект - «Кривоозерский ярмарка». Открытие нового места торговли прошло в веселой, позитивной атмосфере, которая была создана местными художниками и юными талантами, и улучшалась угощением гостей ярмарки традиционными блюдами и только приготовленным узбекским пловом. Для всех желающих проводился мастер-класс по его приготовлению.

В сообщении Пресс-служба Николаевской областной организации УНП говорится:

Напередодні голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко ознайомився з підготовкою до відкриття та поспілкувався з підприємцями-власниками.

Сам ярмарок налічує близько 30 торгових місць, де підприємці та пересічні жителі Кривоозерщини зможуть реалізовувати товари і продукцію власного виробництва.

До кожної з торгових точок приєднано енергопостачання з власним лічильником, забезпечено під’їзд, санітарні умови та відеоспостереження.

 

- Дуже приємно, що у нас є такі люди, які створюють умови для торгівлі та розвитку підприємництва.

Ваша ініціатива надасть змогу кривоозерцям в належних умовах реалізовувати продукцію, і тим самим отримувати власний дохід та наповнювати місцевий бюджет.

Оскільки безпосередньо через територію Кривого Озера по трасі Київ-Одеса проходить колосальний транспортно-пасажирський і, відповідно, фінансовий потік, важливо, щоб хоч мінімальна частина цього потоку «зрошувала» економіку нашого регіону. Сподіваюся, що ця територія стане ще однією позитивною візитною карткою Кривого Озера, – зазначив голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com