Новости дня 28.05
05.04.2019 20:20 697

На Николаевщине полным ходом идёт ремонт дорог - Алексей Савченко

В Николаевской области начали наращивать темп по ремонту дорог во всех направлениях.

Об этом на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко.

«Продовжуємо нарощувати темпи по ремонтним роботам на дорогах Миколаївщини. Вже в травні роботи в області вийдуть на пік по усім напрямкам.

Зараз продовжується активні ремонтні роботи на автошляхах Н-24 (київський напрямок), Т1506 (дорога в напрямку Кривоозерського району, через Доманівку), Т1510 (проходить територією Арбузинського, Братського, Єланецького районів), Т1507 (очаківський напрямок).

Крім того продовжуються ремонтні роботи на дорогах місцевого значення, які знаходяться на балансі управління інфраструктури Миколаївської ОДА, зокрема на дорозі Братське-Вознесенськ.

Наші пріоритети залишаються незмінними:

✔️ початок ремонту дороги Н-14, яку планується зробити у бетоні (Миколаївська область має 500 млн грн, наразі проведені торги і заключенні договори на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн). Зараз у Єланецькому районі завершується монтаж бетонно-змішувального вузла для будівництва цієї дороги.

✔️ дорога Н-11 - за умови достатнього фінансування розпочати ремонти від Баштанки в бік Миколаєва та від Казанки до меж Дніпропетровської області. Проекти на цих ділянках вже зроблені.

✔️приведення в належний стан доріг, які ведуть до наших соціальних об’єктів – опорних шкіл та новозбудованих амбулаторій.

В котре наголошую, що для моєї команди з Миколаївської ОДА найголовніше – якість виконання робіт і нагадаю, що у нас у кожному договорі чітко зафіксовано гарантійний термін.

Продовжуємо розбудовувати Миколаївщину і ремонтувати/відбудовувати те, що багато років просто знищувалося», - написал Савченко.

Источник: novosti-n.org