Новости дня 07.07
05.03.2018 22:40 500

На Николаевщине может появиться «Центр туризма»

На девятнадцатую сессию Николаевского областного совета вынесен вопрос о создании коммунального предприятия «Центр туризма Николаевщины».

Об этом пишут Niklife

«За час роботи в управлінні молоді та туризму я чітко усвідомив – поки у нас не буде можливості безпосередньо реалізовувати туристичні продукти, а саме для цього створюється комунальне підприємство, нам годі говорити про розвиток туризму на Миколаївщині!», – написал чиновник. 

В своей публикации чиновник задал ряд риторических вопросов. Например, зачем чиновники разрабатывают туристические продукты для объединенных общин или рекламируют область на выставках, а также зачем создавались наработки управления по формированию маршрутов, туристических продуктов?

«Навіщо були всі напрацювання нашого управління з формування маршрутів, туристичних продуктів, навіщо ми залучаємо до співпраці ОТГ і обіцяємо, що привеземо до них туристів, якщо возити немає кому? Навіщо писати тексти пісень та музику, як немає інструментів та музикантів, котрі будуть її грати?», – недоумевает Максименко.

 На Николаевщине может появиться «Центр туризма»

При этом, он отмечает, что всеми вопросами будет заниматься новое коммунальное предприятие КП «Туристический центр Николаева».

«Я готовий до захисту цього питання перед депутатами – для прикладу ми розробили серію туристичних продуктів «Подорожуйте на Ракеті». Поки Ілон Маск готує подорожі ракетою на Марс, ми пропонуємо вам ознайомитись з можливістю подорожей, основаних на пасажирських перевезеннях модернізованого судна «Ракета» компанії Нібулон по річці Південний Буг до Актовських каньйонів, озера Баластне, Мотоболу та музею Кібрика у Вознесенську», – с юмором резюмирует чиновник.

Источник: niklife