Новости дня 07.08
23.06.2019 15:06 784

Мэр Николаева Александр Сенкевич вручил двукратному чемпиону XV Паралимпийских игр ордер на квартиру

Мэр Николаева Александр Сенкевич вручил двукратному чемпиону XV Паралимпийских игр ордер на квартиру Фото № 0 Мэр Николаева Александр Сенкевич вручил двукратному чемпиону XV Паралимпийских игр ордер на квартиру Фото № 1 Мэр Николаева Александр Сенкевич вручил двукратному чемпиону XV Паралимпийских игр ордер на квартиру Фото № 2 Мэр Николаева Александр Сенкевич вручил двукратному чемпиону XV Паралимпийских игр ордер на квартиру Фото № 3

Мэр Николаева Александр Сенкевич вручил ордер на квартиру двукратному чемпиону XV Паралимпийских игр в Рио-де-Жанейро, легкоатлету и мастеру спорта международного класса Игорю Цветову.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Міський голова відзначив, що в 2019 році завдяки співпраці депутатського корпусу та виконавчих органів міської ради вдалося забезпечити житлом двох миколаївських паралімпійців – Ігоря Цвєтова та Максима Ярового.

- Скликав позачергову сесію. В урочистій обстановці від міської ради вручимо ордер на квартиру Максиму Яровому. На жаль, Ігор Цвєтов не зможе бути присутнім на цій сесії, бо найближчим часом вирушає на виїзні змагання з метою підготовки до чемпіонату світу (м. Дубай). Тому запросив нашого переможця сьогодні до мерії та особисто вручив ордер. Ігор – майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро. Уявіть, тоді наш чемпіон встановив світовий та паралімпійський рекорди! – сказав Олександр Сєнкевич.

Миколаївський спортсмен подякував міському голові та депутатському корпусу міської ради.

- Дякую всім, хто взяв участь у вирішенні мого «квартирного» питання. Я й надалі відстоюватиму честь нашого міста та країни!

Ордер на довгоочікуване житло отримає Максим Яровий.

Мер Миколаєва відзначив, що таку мотивацію та натхнення для миколаївських спортменів місто може створювати завдяки платникам податків.

Нагадаємо, Ігор Цвєтов у 2016 році на XV Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у скарбницю збірної України додав дві золоті нагороди (біг на 100м та 200м), встановив світовий та параолімпійський рекорди, був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Дворазовий чемпіон світу (2017 рік, Великобританія) та дворазовий чемпіон Європи (2018 рік, Німеччина).