Новости дня 17.02
16.04.2019 21:40 269

Мэр Николаева Александр Сенкевич провел очередной личный прием граждан

Сегодня мэр Николаева Александр Сенкевич провел очередной личный прием граждан.

К руководителю города с ходатайством о помощи в решении социальных, жилищных, жилищно-коммунальным вопросам обратились около 20 николаевцев.

Подготовку к проведению личного приема осуществляли специалисты Департамента городского головы. Информацию заявителей проверяли, выезжая на место, формировали необходимый пакет документов.

Кроме того, департамент будет осуществлять дальнейшее сопровождение и контроль за выполнением обращений по поручению городского головы.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Чимало питань миколаївців сьогодні стосувалися благоустрою території міста. Так, приватний підприємець, який мешкає на вул. Столярній, прийшов до мера з пропозиціями стосовно покращення санітарного стану.

Городянин вважає, що одна з причин забруднення території міста – недостатня кількість сміттєвих урн у місцях масового скупчення людей. Він також звернув увагу на необхідність посилення інформаційно-просвітницької роботи, щоб змінювати ставлення городян до проблеми сміття.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза розповів, що адміністрація вживає заходів щодо санітарного утримання територій, проводяться рейди з метою дотримання правил благоустрою.

Втім, у Миколаєві значно почастішали випадки вандалізму, що зводять цю роботу нанівець.

Олександр Сєнкевич доручив організувати круглий стіл за участі представників влади, громадськості та підприємців, щоб обговорити питання покращення санітарного стану Миколаєва, акумулювати пропозиції громадськості та в подальшому реалізувати конструктивні ідеї. До міського голови під час прийому звернулася керівник трьох ОСББ пані Тетяна з проханням про облаштування освітлення у дворах цих будинків. За її словами, з 2016 року об’єднаннями співвласників житлових будинків проведено великий обсяг роботи: замінено водопровідні та каналізаційні мережі, змонтовано енергоефективне освітлення в під’їздах, очищено підвали та дахи.

Олександр Сєнкевич вкотре наголосив, що вважає ОСББ найбільш ефективною формою управління житлом.

Міський голова активно підтримує людей, які спільними зусиллями дбають про будинки, в яких мешкають.

Мер надав чітке доручення: оперативно відпрацювати питання та у найкоротші терміни облаштувати освітлення у дворах.

Питання триматиме на особистому контролі.