Новости дня 06.06
05.10.2019 10:06 742

Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси

Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 0 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 1 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 2 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 3 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 4

В Житомире состоялся Второй форум регионов Украины и Республики Беларусь. Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие в пленарном заседании Форума.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

- Під час заходу провів ділові зустрічі з потенційними білоруськими партнерами. З деякими з них вже попередньо домовились про співпрацю в сфері транспорту. Нашим новим друзям наголосив, що Миколаїв прагне бути не просто ринком збуту, а повноцінними партнером у виробництві продукції. Також розповів про потужний потенціал Миколаєва для співпраці у сфері річкових перевезень, - повідомив міський голова.

Зазначимо, що учасниками Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь є Президенти обох країн. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні. Загалом на заходи приїхали делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України.

На пленарному засіданні беруть участь близько 1 тис. учасників. Для довідки: у 2018 році перший Форум регіонів України та Республіки Білорусь, який проходив в м. Гомель (Республіка Білорусь) зібрав близько тисячі представників бізнесу та органів влади обох держав.

Під час Форуму представники бізнесу мали можливість презентувати власну продукцію. В рамках заходу було укладено 12 угод різних рівнів – міждержавних, міжурядових, міжрегіональних, імплементація яких дозволить вийти на новий рівень українсько-білоруських економічних відносин.

Цього року Форум відбувається в Україні. Участь у ньому дозволить представникам бізнесу презентувати білоруським партнерам економічний потенціал власних підприємств, встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринку Республіки Білорусь.