26.09.2019 07:30 788

МБК «Николаев» продолжает подготовку к новому сезону в Суперлиге и пополнил свой состав американским легионером, защитником Давеллом Робби

МБК «Николаев» продолжает подготовку к новому сезону в Суперлиге и пополнил свой состав американским легионером, защитником Давеллом Робби Фото № 0

МБК «Николаев» продолжает подготовку к новому сезону в Суперлиге и пополнил свой состав американским легионером.

В сообщении Пресс-службы МБК «Николаев» говорится:

МБК Миколаїв продовжує підготовку до старту сезону в Суперлізі Парі Матч.

25 вересня до складу «корабелів» приєднався американський легіонер, захисник Давелл Робі (193 см, 91 кг, 1996 р.н.), який свого часу встиг пограти і в NCAA, представляючи університет Сент Луїса, і в чемпіонаті Чехії, представляючи кольори баскетбольного клубу «Брно».

Свій дорослий баскетбольний шлях новачок миколаївців розпочав у 2014 році грою за команду Сент Луїс Біліканз у вищому студентському дивізіоні США, де в сезоні 2016-2017 був лідером команди за набраними пунктами та передачами.

Перед своїм переходом до європейського клубу, в останньому сезоні Давелл набирав у середньому по 12 очок, робив 2,8 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення.

Минулий рік Давелл Робі провів у чемпіонаті Чехії, представляючи празький Брно. В середньому за сезон за 29 хвилин ігрового часу Робі до своєї скарбнички записував по 12 очок, 5 підбирань, 2,9 передачі та 1,3 перехоплення.

Новачка у Миколаїві привітав президент баскетбольного клубу МБК «Миколаїв» Андрій Черепанов. За словами очільника миколаївців: завдяки тому, що минулий рік Робі провів у Чехії, акліматизаційний період не буде довгим і вже у найближчий час легіонер приєднається до тренувального процесу.