30.09.2019 06:30 796

Ювенальные полицейские для школьников провели лекцию о недопущении жестокого обращения со сверстниками

Ювенальные полицейские для школьников провели лекцию о недопущении жестокого обращения со сверстниками Фото № 0 Ювенальные полицейские для школьников провели лекцию о недопущении жестокого обращения со сверстниками Фото № 1 Ювенальные полицейские для школьников провели лекцию о недопущении жестокого обращения со сверстниками Фото № 2

Правовую лекцию для семиклассников общеобразовательной школы № 35 провели сотрудники ювенальной превенции Заводского отдела полиции Дмитрий Петровский и Дмитрий Ворона.

В сообщении Отдела коммуникаций ГУНП в Николаевской области говорится:

Основною метою зустрічі стала розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків.

Поліцейські обговорили з учнями поняття булінгу.

З’ясували його види і форми, обговорили питання щодо його протидії, наголосивши на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей, та негативні наслідки такої поведінки.

Під час заняття, яке проходило у формі вікторини, присутні навчилися як запобігати конфліктам і їх вирішувати, не порушуючи при цьому гідність і права кожного залученого у цей конфлікт. Ювенальники розповіли учням про відповідальність неповнолітніх за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

Нагадали правила поведінки у школі, наслідки пропусків занять та наголоси на ввічливому ставленню до вчителів та оточуючих.

Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи.

- Відповідальність за вчинення правопорушень настає після досягнення особою 18-річного віку. Виключенням з правила є тяжкі та особливо тяжкі злочини, за які покарання може накладатися уже з 14 років. Проте не варто забувати, що до досягнення повноліття особою, яка скоїла злочин, відповідальність нестимуть батьки порушника, - зазначив Дмитро Петровський.