25.12.2018 17:30 596

Из-за непогоды в Николаевской области без света остался 21 населенный пункт

В кризисном центре Главного управления ГСЧС Украины в Николаевской области в режиме видеоконференции состоялось селекторное совещание.

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

      В кризовому центрі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області в режимі відеоконференції відбулась селекторна нарада із головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та керівниками органів управління та сил цивільного захисту.

       На заході головував заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи.

       Нараду ініційовано з причини погіршення погодних умов на території України і області, а саме: «сильний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, місцями пориви вітру 15-20 м/с, температура у середу вночі 4-10о, вночі 0-6о морозу.»

       Голови районних адміністрацій довели до відома інформацію щодо погодних умов у кожному районі, оперативну обстановку та готовність до реагування.

      Надзвичайних подій та ситуацій, пов’язаних із погіршенням погодних умов, не зареєстровано.

      Згідно з доповідями представників районів, Миколаївська область у повному обсязі готова до реагування на можливі надзвичайні події та ситуації, пов’язані із погіршенням погодних умов.

      Станом на 11:00 по області від електропостачання відключено 21 населений пункт.

      Бригади обленерго вживають оперативних заходів щодо усунення неполадок.

       Всі комунальні та екстрені служби знаходяться в режимі готовності до реагування.

       Підсумовуючи, Валентин Гайдаржи зазначив:

«Наразі в області ситуація стабільна та контрольована. У разі необхідності, керівникам органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, саме на яких лежить відповідальність за стан безпеки громадян на ввірених територіях, терміново вжити заходів по недопущенню надзвичайних подій та ситуацій».

Смотрите видео на канале «MYKOLAIV DSNS» в YouTube