Новости дня 05.07
06.01.2019 17:33 628

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко: «По итогам 2018 году 100% средних школ области подключены к сети Интернет»

В рамках введенного в 2018 году Года образования и инклюзивного обучения в Николаевской области одной из основных задач было обеспечение заведений общего среднего образования доступом к сети Интернет.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

       За результатами проведеної роботи, на кінець року у 100% таких закладів забезпечено доступ до «мережі».

      При цьому 79% закладів мають швидкість підключення більше 10 мегабіт, що повністю забезпечує потребу шкіл у використанні Інтернету в освітньому процесі.

      Про це розповів голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, коментуючи підсумки Року освіти на Миколаївщині.

«В сучасному світі неможливо уявити будь-яку діяльність без постійного доступу до мережі Інтернет. Це стосується і освітнього процесу. Коли на початку 2018 року ми прийняли рішення сконцентрувати увагу саме на розвитку освітньої галузі, завдання забезпечити загальні середні школи підключенням до Інтернету стало одним із першочергових. Інтернет – це перш за все інструмент, який полегшує освітній процес, дає доступ до багатьох речей, які б без доступу до «мережі» отримати було б важко, або практично неможливо. На забезпеченні шкіл доступом до Інтернету наголошував і Президент України Петро Порошенко, він акцентував увагу, що кожен український учень, чи то в місті, чи то в селі повинен мати однакові можливості і доступ до «мережі» - одна з таких можливостей. Адже, реформа освіти ставить за мету організацію навчання таким чином, щоб всі учні отримували якісні знання за сучасними, новітніми методиками, використовуючи передові практики і технології», - відзначає Олексій Савченко.

     Також, слід відзначити, що за підсумками Року освіти та інклюзивного навчання на Миколаївщині, у 269 школах Миколаївської області налагоджений доступ до інтернету через бездротове покриття wi-fi.