31.12.2018 16:13 705

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко передал спасателям спецодежду

В канун Новогодних и Рождественских праздников губернатор Николаевской области Алексей Савченко передал спасателям спеодежду.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      50 спеціальних бойових костюмів, 40 пожежних рукавів, 50 пожежних касок та 10 кевларових шоломів передав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко разом з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем співробітникам ДСНС.

       Комплекти бойового одягу були придбані за рахунок «Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», яка затверджена і діє на Миколаївщині.

«Приїздити до наших рятувальників напередодні новорічних свят вже стало доброю традицією на Миколаївщині. При чому, приїздити не з пустими руками. Поки всі будуть святкувати новорічні та різдвяні свята, наші рятувальники, як завжди, будуть знаходитися на чергуванні, щоб оперативно реагувати на виклики. І я дякую їм за це. Співробітники ДСНС Миколаївщини неодноразово доводили всім, що вони одні з найкращих у країні і мешканці Миколаївщини завжди можуть розраховувати на їх допомогу!», - отметил Алексей Савченко.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com