30.09.2018 18:11 1329

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко начал информационный проект «Маю силу відповідати»

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко начал информационный проект «Маю силу відповідати» Губернатор Николаевской области Алексей Савченко начал информационный проект.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко започаткував інформаційний проект «Маю силу відповідати». На регулярній основі очільник Миколаївщини та його заступники зустрічатимуться з журналістами області, аби оперативно, об’єктивно та неупереджено надавати жителям відповіді на актуальні питання.

«Інформація, яка шириться соціальними мережами часто не відповідає дійсності, однак є запит суспільства на отримання достовірних даних. Такі формати зустрічей дозволять оперативно відповідати на питання, в тому числі і від самих жителів області. Маємо на меті розповсюджувати позитивні новини, а також вирішувати нагальні питання Миколаївської громади», - прокоментував голова ОДА Олексій Савченко. 

У ході першої такої зустрічі представники засобів масової інформації та керівництво ОДА обговорили інфраструктурні питання, питання розвитку туризму, а також соціально-гуманітарної сфери.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com