Группа военнослужащих из Николаева прошла переподготовку по программе НАТО

07 июня 2019, 18:09 272
Группа военнослужащих из Николаева прошла переподготовку по программе НАТО Фото № 0 Группа военнослужащих из Николаева прошла переподготовку по программе НАТО Фото № 1 Группа военнослужащих из Николаева прошла переподготовку по программе НАТО Фото № 2 Группа военнослужащих из Николаева прошла переподготовку по программе НАТО Фото № 3

Состоялось вручение сертификатов о переподготовке военнослужащим, уволенным в запас или в отставку, и военнослужащим - участникам АТО/ООС.

В сообщении Департамент труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета говорится:

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради більш як 10 років тісно співпрацює з міжнародними організаціями, які підтримують Україну в реалізації Програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх професійних військовослужбовців, та таких, які невдовзі залишать ряди військових та прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері.

Менеджер Програми НАТО Крістофер Штаудт акцентував увагу на те, що НАТО розглядає підтримку України комплексно.

За його словами, мова йде не лише про суто військовий аспект, а й надання допомоги у приведенні соціального захисту військовослужбовців збройних сил України до стандартів армій країн Північноатлантичного альянсу.

У Миколаєві вже декілька груп військовослужбовців отримали нові спеціальності та можливість працювати на невійськових посадах. Чергова група складалась із 22 військовослужбовців.

Переважна більшість з них під час проходження військової служби мала спеціалізацію, що дозволяла у короткий термін отримати нову професію.

У такій ситуації курси за програмою «Менеджмент перевезень і логістика» відкрили унікальну можливість для слухачів адаптувати свої військові навички і знання до специфіки цивільного законодавства в галузі морських і річкових перевезень.

Адже після отримання свідоцтва про закінчення навчання і проходження акредитації у Державній морській адміністрації, випускники мають великі шанси знайти престижну та високооплачувану роботу.

Заняття проходили на базі Миколаївського центру підготовки плавскладу, який за рівнем оснащення є одним з кращих в регіоні.

За пів року перепідготовку пройшло майже 400 військових, а з початку дії Програми НАТО майже 10 000 колишніх військовослужбовців отримали мирні професії.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *