21.07.2019 11:34 1118

Более 30 лет на страже морских границ

Более 30 лет на страже морских границ Фото № 0 Более 30 лет на страже морских границ Фото № 1 Более 30 лет на страже морских границ Фото № 2 Более 30 лет на страже морских границ Фото № 3

Корабль морской охраны «Николаев» отметил тридцать первого годовщину своего служения на страже морских границ.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Традиційно у цей день екіпаж підшефного корабля відвідують представники виконавчих органів Миколаївської міської ради.

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича начальник відділу організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Миколаївської міської ради Ігор Оніщенко зустрівся в Одесі з командиром Одеського загону морської охорони Романом Магерою, командиром корабля морської охорони «Миколаїв» Андрієм Туром та екіпажем корабля.

Від імені міського голови та всієї громади міста корабелів Ігор Оніщенко привітав екіпаж корабля-іменинника: «Ми знаємо і цінуємо дбайливе ставлення екіпажу до свого корабля, пишаємось, що ви утримуєте його у технічній і бойовій готовності, розуміємо, скільки свого часу і сил ви віддаєте службі.

Корабель для моряка як рідний дім, саме тому ми бажаємо вам почуватися в ньому комфортно».

Для покращання побутових умов на кораблі від громади міста передали подарунковий сертифікат на придбання морозильної камери та спортивного інвентарю, крім того, передали морякам-прикордонникам пилосос, тактичні ліхтарі та канцелярські прилади.

Зі свого боку командир корабля на знак щирої вдячності за підтримку та допомогу, за щиру та добру дружбу передали символічні сувеніри із зображенням корабля та символікою морської охорони.

Після цих приємних заходів командир Одеського загону морської охорони разом з командиром корабля та представником виконавчих органів Миколаївської міської ради обговорили подальші шляхи співпраці прикордонників та органів місцевого самоврядування міста Миколаєва.