18.01.2019 20:16 401

Алексей Савченко уверен, что после ремонта николаевский онкоцентр в кратчайшие сроки станет лучшим в страны

В первом квартале начнётся капитальный ремонт Николаевского областного онкологического диспансера.

В сообщении Пресс-службы николаевской облгосадминистрации говорится:

      Новітнє обладнання, висококваліфікована меддопомога та представництва іноземних партнерів – таким бачить подальше функціонування Миколаївського обласного онкологічного диспансеру голова облдержадміністрації Олексій Савченко. Про це очільник області заявив в інтерв’ю одному з місцевих телеканалів.

      Олексій Савченко розповів, що підготовку до основних робіт по проекту нового онкоцентру заплановано на перший квартал.

«До кінця березня ми визначимося по всіх напрямках - обладнанню, ремонтним роботам та іншому. Новий онкоцентр передбачається на базі існуючого, тому що мене цікавлять не стіни, а справжня цінність - оснащення і лікарі. Якщо буде гарне оснащення, і буде потреба, то сюди багато хто приїде працювати. Я 100% запевняю, що ми домовимося з іноземними партнерами, щоб вони відкрили тут представництва. Щоб наші пацієнти мали можливість напряму отримувати послуги та консультації з Німеччини та Ізраїлю», - отметил руководитель области.

     Олексій Савченко акцентував увагу на тому, що докладе максимум зусиль, аби миколаївський онкоцентр, в найкоротші терміни, став найкращим в країни, найкращим серед усіх областей.

      Голова Миколаївської ОДА переконаний, що людям, які будуть потрапляти до нього, не треба буде їхати до Києва за отриманням консультацій та лікуванням.